LT | EN

Metalinės durys

Durys techninėms patalpoms

ENSAMBLADA

Tai pirmasis mūsų gamykloje gaminamų durų modelis. Šios techninės durys gali būti naudojamos įvairiose srityse.

Tai universaliausias modelis iš visos techninės gamos. Su šiuo modeliu duris pradėtos gaminti 1972 m .; durų gamybai naudojant dvipusį presavimo būdą 2 plieno lakštų be suvirinimo.

Jas gaminame tiek viengubas, tiek dvigubas duris, su vėdinimu ir be jo, standartinius ir nestandartinių dydžių. Idealiai tinka bet kokiai statybiniai angai ir gali turėti skirtingas atidarymo kryptis.

Varčia yra 38 mm storio, pagaminta iš dviejų plieno cinkuotų 0,5 mm storio lakštų. Galite pasirinkti iš CS4 kampinio rėmo arba intermodalinio C70 modelio. Jis turi 2 arba 3 plieninius vyrius, priklausomai nuo durų dydžio, kurių storis 2,5 mm.

E-Tour

Tai pirmasis techninis modelis rinkoje metalinių durų, kuriame atsižvelgiama į visus šiandienos rinkos poreikius ir tuo pačiu šis modelis gali būti reversinis.

Šis modelis yra labiausiai universalus iš viso didelio techninių durų asortimento, nes siūlo jų grįžtamumą. Durų varčia surenkama specialiu presavimo būdu, be suvirinimo. Jos gali būti tik vienvėrės, gali būti tiek standartinių, tiek specialių dydžių.

Jos gali būti gaminamas beveik bet kokio dydžio. Plieno vyrių skaičius priklauso nuo durų dydžio, bet mažiausiai 2 vnt.

Durų varčia 38 mm storio yra įstatyta kampiniame rėmo modelyje CS4, kuri turi spec, išėmą lankstams.

E-Quo

Tai yra ligoninių ir prekybos sektoriaus modelis.

Šios techninės durys turi nerūdijančio plieno rėmą. Jų plokštuma padengta laminatu HPL (aukšto slėgio laminatas Aukšto slėgio -Laminat) su savo daugiau nei 200 variantų apdailos pasirinkimas (kaip lygi apdaila taip ir medžio apdaila).

Štai kodėl durų modelis E- Quo yra su puikia galimybe individualiai pritaikyti ligoninėje ar komerciniame sektoriuje, ar biuro daugiafunkciniam pastatui.

Varčia 40 mm storio, ji yra surinkta iš dviejų cinkuoto plieno lakštų 0.5mm ir padengta laminatu 0,7 mm storio spec. presavimo būdu esant aukštam slėgiui. Perimetre apie varčią yra metalo profilis. Visa tai kartu suteikia puikų atsparumą dilimui, atsparumui įbrėžimams ir atsparumui smūgiams.

Turi įmontuotą spyną su 1 taško uždarymu. Jame taip pat yra paspaudžiama rankena su lizdu ir lizdas su skyle spynai. Visa tai pagaminta iš nerūdijančio plieno.

Galimi įvairūs rėmo modeliai, pavyzdžiui, CS4 modelis arba tarpsieninis C70 arba CO7V modelis. Jie gali būti dažomi epoksidiniais dažais arba pagaminti iš nerūdijančio plieno (išskyrus C70 modelį). Perimetre turi guminė tarpinę, kuri užtikrina tylų durų uždarymą. Visi rėmai yra paruošti tiek tvirtinimui tiesiai į sienelės angą, tiek jų tvirtinimui prisukant.

Office

Tai modernus ir universalus durelių modelis su įvairiais nerūdijančio plieno apdailos variantais ir priedais.

Šios durys siūlomos daugybe apdailos ir nerūdijančio plieno aksesuarų. Modelis gali būti pagamintas kaip vienvėris modelis ir kaip dviejų varčių modelis su ventiliacija arba be jo. Yra standartinių dydžių ir gali būti pagamintas specialių dydžių. Taip pat siūlomos įvairios jo įrengimo konfigūracijos.

Varčios storis yra 50 mm, ji yra surenkama specialiu presavimo būdu, be suvirinimo, iš dviejų plieninių cinkuotų lakštų, kurių plotis yra 0,8 mm.

Yra 3 durų vyriai. Šie gamyklos dizaino vyriai pagaminti iš 2,5 mm storio nerūdijančio plieno. Vyriai gali būti montuojami įvairiose rėmo modeliuose: CS4 kampinis modelis arba modeliai tarp sienų CO7, CO9 arba CR8. Visi rėmai turi guminę tarpinę, kuris užtikrina tylų durų lizdo uždarymą.

Office Slide

Stumdomos durys turi tylų ir sklandų varčių slankiojimą. Jis naudojamas, kai negalima naudoti varstomų durų.

Tai stumdomas durų modelis Slide Office, su švelniu atidarymu, platus apdailos galimybių spektras, todėl šis modelis tampa ypatingu iš įvairiausių techninių modelių durų.

Šis modelis gaminamas su viena arba dviem varčiomis, su vėdinimu arba be jo. Varčios storis yra 38mm, yra surinkti iš plieno lakštų 0,8 mm storio, ypatingo presavimo būdu, be suvirinimo. Jos vidinis užpildas užtikrina aukštą mechaninę, šiluminę ir akustinę durų apsaugą.

Durys montuojamos specialiai suprojektuotame porėmyje arba tiesiai į sienos angą.

Siūlomas platus priedų asortimentas, taip pat siūlomas sinchroninis dviejų varčių modelio atidarymas.

Office Swing

Šis modelis skirtas erdvei su dideliu judėjimu abiem kryptimis.

Varčios storis yra 38 mm. Varčia surenkama specialiu presavimo būdu netaikant suvirinimo iš dviejų cinkuoto plieno lakštų, kurių storis 0.7mm. Ji turi tarpinę pagamintas iš PVC, kuris minkština varčios uždarymą ir suteikia didesnį sandarumą duris.

Gali būti gaminama kaip viengubos taip ir dvigubos, su vėdinimu arba be jo. Gali būti spec. išmatavimų ir su spec. aksesuarais. Šis modelis praplečia techninę gamą, siūlant aukštą apdailos lygį ir individualias galimybes.

Ant kiekvienos varčios yra 2 arba 3 durų vyriai. Jų skaičius priklauso nuo durų dydžio, o jų tvirtumas galima reguliuoti spyruoklės įtempimu. Paprastai jie yra pagaminti iš aliuminio sidabro spalvos, bet gali būti pagaminti iš kitų apdailos medžiagų arba netgi iš nerūdijančio plieno.

Nors standartinės durys neturi jokių užrakto, pagal pageidavimą gali būti montuojamas užraktas, uždarant duris su raktu arba be rakto, pvz kvadratinė nerūdijančio plieno plokštelės galimybė.

Priklausomai nuo durų montavimo, siūlomi du rėmų modeliai - modelis CS7V kampinis rėmo modelis ir tarpsieninis rėmo modelis C7V . Abu rėmo modeliai jau paruošti tvirtinimui prisukant arba gali būti montuojami tiesiai į sieną.

Stam

Techninis durų modelis su figūriniu įspaudimu. Idealiai tinka visų tipų įrengimams.

Varčia yra 38 mm storio. Ji surenkamas specialiu presavimo metodu be suvirinimo. Šios durys yra paprastos ir funkcionalios. Jos apibūdinamos lengvu štampavimu stačiakampių linijų, vienoje varčios pusėje arba iš abiejų pusių. Durys turi nerūdijančio plieno aksesuarų, kurie yra standartiniai - rankenėlės su jų kištukiniu lizdu ir anga spynos cilindrui . Visa tai suteikia duris elegantišką dizainą, atsižvelgiant į rinkos reikalavimus.

Durų modelis pateikiamas su kampiniu rėmeliu CS4 ir sieninis modelis C70, su galimybe įdiegti kitus rėmo modelius. Visuose rėmuose yra apsaugos vyris nuo įsilaužimo ir mažiausiai 3 plieno vyriai, pagaminti iš 2,5 mm storio plieno. Be to, rėmas turi chloropreno tarpinę, kuris padeda tyliai uždaryti duris.

Neo

Techninė durų modelis su dideliu patikimumu ir estetika ugniai atsparių durų modelių.

63mm storio varčia, yra surinkta iš dviejų plieno lakštų su specialia apsaugine danga antifinger šie specialieji lapai surenkami specialiu presavimo būdu, be suvirinimo. Plieno storis yra 0,7 mm.

Siūloma tiek vienos tiek dviejų varčių durų modeliai, su ventiliacija ir be jo, įvairiausi aksesuarai. Yra galimybė gaminti standartinius ir specialius išmatavimus.

Turi 2 arba 3 priešgaisrinius vyrius, pažymėtus CE ženklu. Turi apsauginį vyrį nuo įsilaužimo. Modelio rėmas CS5, plieno storis 1,5 mm. Durys tvirtinamos su ankeriais ir specialios sistemos paruošimu jų prisukimui prie porėmio arba tiesiogiai į durų angą. Visa tai suteikia durims ypatingą mechaninį tvirtumą.Priešgaisrinės durys

Pagrindinis statybininkų ir architektų tikslas – tai suprojektuoti ir pastatyti kuo saugesnius pastatus ir įrenginius. Saugumas prasideda nuo teisingo medžiagų ir produktų pasirinkimo, ypač tai svarbu priešgaisrinėms durims, kurių pagrindinė funkcija yra ugnies atsparumas. Būtent todėl, teisės aktai įpareigoja statyti priešgaisrines duris tam tikrose vietose su tam tikru atsparumu gaisrui. Kompanijai Andreu prireikė daugiau kaip 40 metų, kad sukurti pažangesnius technologinius sprendimus. Plati modelių gama yra šio darbo rezultatas ir ilgametė patirtis gaminant aukščiausios kokybės metalines duris.

Delta EI2 -60

Paprasta ir patikima.

Tai vienpusės priešgaisrinės durys, kurias lengva sumontuoti ir prižiūrėti. Jos plokštumos yra surinktas iš dviejų galvanizuotų 0,6 mm storio plieno lakštų specialiu presavimo metodu be suvirinimo.

Durų storis 62 mm, vidus yra užpildytas ugniai atsparių ir šilumą izoliuojančių medžiagų deriniu, užtikrinančiu atsparumą ugniai EI2 60 (60 minučių atsparumo ugniai) C5.

Ji gali būti vienpusė, turi du vyrius, pažymėtus CE ženklu, ir tarp jų esantį vyrį, apsaugantį nuo įsilaužimo. Durų rėmas yra CS5 modelio, kuris gali būti montuojamas ankeriais arba pritvirtintas varžtais.

Turia EI2 -30-60-90-120

Universalus ir pritaikomas jūsų poreikiams.

Turia modelis yra modelis, kuris leidžia pagaminti įvairius jos variantus gali būti standartinių dydžių ir pagal užsakymą, gali būti naudojama plati priedų įvairovė. Šis modelio durys gali būti pagamintos vienvėrės arba dvivėrė, taip pat jis gali būti su nesimetrinėmis varčiomis.

Prie atsparumo ugniai EI2 30, 60 ir 90 varčios storis 63mm, pagamintas iš dviejų plieno lakštų, kurių storis 0,8 mm ypatingo plieno presavimo būdu nenaudojant suvirinimo. Esant atsparumui EI2 -120 atveju pridedamas trečias plieninis lakštas, o bendras durų storio storis - 73 mm.

Yra naudojami 3 vyriai su CE ženklu (4 vnt. EI2 -120 atveju). Kampinė stakta CS5 gali būti sumontuota tiesiogiai į sienos angą ankerių pagalba arba gali būti įsukama į specialų, sertifikuotą tvirtinimui skirtą rėmelį.Turia Premium EI2 60-120

Tai pats tvirčiausias durų modelis iš visos priešgaisrinių durų gamos. Gali būti tiek vienvėrės, tiek dvivėrės, nudažyta pagal RAL dažų paletę ir turinti priedus iš nerūdijančio plieno.

Turia Premium durų modelis – tai pačios tvirčiausios durys iš visos Turia durų linijos, gaminamos EI2 -60 ir EI2 -120 atsparumo gaisrui klasės C5

Durų gamybai naudojami 3 plieno lakštai, kurių storis yra 1 mm, kurie surenkami kartu specialiu presavimo būdu, nenaudojant suvirinimo. Bendras durų storis yra 75 mm.

5 vnt. "CE" ženklu pažymėti vyriai, spyna ir rankenos pagaminti iš nerūdijančio plieno. Kampinis rėmo modelis CS5, paruoštas jo montavimui tiesiai į statinio angą (EI2 120), taip pat paruošta, kad ji būtų prisukama ugniai atsparų sertifikuotame rėmelį (EI2 60).Turia DH DSA EI2 60 dvivėrės į abi puses varstomos durys

Kiekviena durų varčia atidaroma jos stūmimo kryptimi. Šios durys suprojektuotos vietoms, kuriose yra didelis judėjimo intensyvumas.

Tai dvivėrės ugniai atsparios durys su abiem varstymo kryptimis, kurių atsparumo klasė yra EI2-60. Durų varčios storis 63mm, surinktas iš dviejų cinkuoto plieno lakštų, kurie yra 0,8 mm storio, padengto apsaugine danga antifinzher, kurie suformuoti ypatingo presavimo būdu nenaudojant suvirinimo. Durys turi 3 savo dizaino ir gamybos vyrius, pažymėtus CE ženklu.

CS5 kampinio rėmo ir išorinio specialaus profilio derinys suteikia mums ypatingą naują C7DS rėmo modelį. Durys neturi rankenos, spynos, selektoriaus durų uždarymui, nors klientui pageidaujant, visa tai gali būti sumontuota.Fono-Turia Akustinės priešgaisrinės durys EI2 60-90 36dB, EI2 120 39dB

Durys, atitinkančios atsparumą ugniai EI2 60-90-120 su akustine izoliacija iki 39 dB.

Ugniai atsparios akustinės durys gali būti 3 tipų, EI2 60 ir 90 su 36 dB ir EI2 120 su 39 dB, išbandytos pagal UNE-EN 1634-1: 2000, UNE-EN ISO 140-3: 1995 ir UNE-EN 1191: 2000 normas.

Durų varčia yra 63 mm storio ir pagaminta iš dviejų plieninių lakštų 0,8 mm storio, įmontuotu į CS5 modelio kampinį rėmą. Turi tris savo dizaino ir gamybos vyrius paženklintus CE ženklu.Turia RX – priešgaisrinės durys atsparios radiacijai

Priešgaisrinės durys su radiologine apsauga.

Ši durų konstrukcija apsaugo nuo radiacijos spinduliuotės ir puikiai tinka toms vietoms, kuriose reikia visiškai izoliuotų, sujungtų durų.

Varčios storis 63mm, ji surinkta nenaudojant suvirinimo specialiu presavimo būdu, naudojant 0,8 mm storio plieną. Turia RX modelis gaunamas iš priešgaisrinių durų Turia modelio, tačiau yra labiau universalus, nes vidinės izoliacijos ir ugniai atsparioms medžiagoms naudojamas švino plokštės derinys. Visa tai gaminama pagal Europos standartą UNE-EN 12588: 2008, kas šį modelį daro atspariu nuo radiacijos spinduliavimo. Dar šios durys vadinamos "X-security" durimis.

Naudojant kampinio modelio CS5 rėmą, kuris yra paruoštas sumontavimui į durų angą, naudojant statybinį skiedinį arba varžtais prisukant prie papildomo rėmo. Yra mažiausiai 3 durų vyriai, pagaminti pagal gamyklos dizainą ir CE ženklu, taip pat turi termiškai išplečiamą juostą.Sigma durys EI2 -30-60-90-120 padengtos laminato danga

Priešgaisrinės durys, laminuotas su atsparumu ugniai EI2 30, 60, 90 ir 120 min.

Ugniai atsparių durų modelis yra padengtas laminatu, kurio storis 0,7 mm supresuojant dėka aukšto slėgio. , todėl kiekvieną kartą galima atlikti individualią apdailą. Šis laminatas turi puikų atsparumą įbrėžimams, atsparumą laminato nusitrynimui ir atsparumą smūgiams. Turi klasifikaciją iki EI2 120.

Turi plačią apdailos įvairovę - nuo vienatonių iki abstrakčių tonų, taip pat medžio apdailos. Be to, galima padaryti asmeninę apdailą, išlaikant visas laminato savybes.

Durų varčia surinkta iš dviejų plieninių cinkuotų plokščių, kurių plienas yra 0,8 mm storio, jos surenkamos specialiu presavimo būdu be suvirinimo. Perimetro profilis gali būti dažomas ir pagamintas iš nerūdijančio plieno. Durų storis yra 66 mm.

CS5 rėmo kampinis modelis yra nudažytas, o rėmo modelis CS65 yra pagamintas iš nerūdijančio plieno. Yra mažiausiai 3 durų vyriai, kuriuos galima dažyti arba pagaminti iš nerūdijančio plieno. Vyriai pažymėti CE ženklu.Rodas stumdomos priešgaisrinės durys EI2 -60

Stumdomos durys gali būti vienpusės ir dvigubos. Gali turėti vartelius. Viengubos ir dvigubos durys gali turėti praeinamus vartelius.

Plokštės surenkamos specialiame būdu spaudžiant be suvirinimo, kiekvieno skydo storis 63mm ir surinktas iš 1mm storio plieno. Pagal Europos standartą UNE-EN 1634-1: 2000 siūloma EI2 60 atsparumo ugniai priešgaisrinės durys.

Galima pasiūlyti puikias galimybes ir įvairius variantus uždaryti statybines angas ,todėl kad elementų tvirtinimas atliekamas ankeravimo būdu, uždarymo amortizatorius, uždarymo greičio reguliatorius, automatizuotas durų uždarymas (automatinis, pusiau automatinis arba rankinis), skirtingas svorių, skirtingos atidarymo kryptys praėjimo vartėlių ir tt .CoBo System priešgaisrinės durys

Tai galimybė turėti duris su paslėptais vyriais ir paslėptu pritraukėju.

SPSD sistema: galima turėti paslėptų vyrių ir paslėptų pritaukėjų derinį.

"Hidden Loop" (JV) ir "Hidden Door Closers" (SD) derinys sudaro specialią SP-SD sistemą. Tokių paslėptų vyrių negalima pašalinti, todėl durelėms suteikiama ypatinga apsauga, todėl labai rekomenduojama naudoti išorines duris, išskyrus manipuliavimo galimybę.

Paslėptos užsklandos yra integruotos į durelės viršutinę dalį ir yra visiškai nematomos. Dvivėrės durys su paslėptu uždarymo jungikliu taip pat nematomos, nes taip pat įmontuotos į varčią. Nepaisant to, jis suteikia lengvą prieigą prie jų ir suteikia didesnį saugumą durims.